HAYAT HER GÜN YENİDEN BAŞLAR

ADDRESS RESIDENCE ISTANBUL

ADDRESS RESIDENCE

İstanbul'da Lüks Yaşam

Emaar Square deneyimi ve ayrıcalığıyla hayat bulan ve Türkiye’nin en özel karma yaşam projesi Emaar Square’in bir parçası olan Address Istanbul’daki rezidans dairelerinde, 5 yıldızlı hizmetlerin tümü size bir telefon uzaklığında. Concierge hizmetleri ve dünyaca ünlü mutfaklardan sunulan lezzetler ise evinizde sizi bekliyor.

ADDRESS RESIDENCE

Sınırsız İmkanlarla Dolu Bir Dünya

Istanbul’un Anadolu yakasının en gözde alanlarından birinde yer alan 46 katlı Address Istanbul’un, ilk 11 katında faaliyet gösterecek Address Otel’in yanı sıra üst katlarda 320 lüks rezidans yer alıyor.

ADDRESS RESIDENCE

Sosyal Alanlar

Address Istanbul’da yer alan 2 özel kat ise, hem otel misafirlerine hem de daire sakinlerine özel havuz ve lüks spa deneyimi sunuyor.

ADDRESS RESIDENCE

Zamansız Bir Lüks Anlayışını Keşfedin

Mükemmelliğin samimiyetle, stilin lüksle buluştuğu Address, incelikli bir hayatın tüm ayrıntılarını rafine zevklerle birleştirerek, yarattığı benzersiz ortamda çok değerli bir yaşam deneyimi sunuyor.

SİZDEN GELENLER

Müşteri Yorumları

“Doğru yatırım doğru kazanç demektir. Profesyonel iş hayatımda her zaman yaptığım doğru yatırımlar ile geleceğimi güvende tutmayı başardım. Doğru yatırım ile Moonlight Property sayesinde güzel ve konforlu bir daire sahibi oldum. Teşekkürler.

Ceren M.

İstanbul

“Moonlight Property’e verdiği destek ve güven için teşekkür ederim. Moonlight Property sayesinde bütçeme uygun çok güzel bir villa sahibi oldum, çok memnun kaldım. Yıl boyunca iş hayatının verdiği yorgunluğu artık burada atabileceğim.

Mert Y.

İstanbul

“Satış süresince bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz. Moonlight Property olarak profesyonel çalışmalarınızın artarak devam etmesi ile birlikte, çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

Sevim T.

İstanbul

Copyright © Moonlight Property | Yeni Nesil Emlak Danışmanı | info@propertiesml.com